Nasi Eksperci

Nasz zespół tworzą doświadczeni trenerzy i konsultanci, entuzjaści TRIZ.
Uczymy, wyjaśniamy, szkolimy jak używać TRIZ.
Wdrażamy TRIZ w polskich organizacjach.

Jerzy Obojski

Trener, Konsultant

Praktyk i trener TRIZ o bogatym doświadczeniu międzynarodowym. Pracował z takimi ekspertami TRIZ jak  Mark Barkan, Karen Gadd, Siergiej Ikovienko, Valeri Souchkov, Len Kaplan i inni.

Konsultant i trener TRIZ z 7 letnim doświadczeniem. Certyfikowany specjalista TRIZ level 3 MATRIZ oraz Oxford Creativity. Propagator TRIZ w Polsce i na świecie, autor artykułów o tematyce innowacji.
Przeszkolił z TRIZ ponad 1300 osób.

Absolwent Mechaniki i Budowy Maszyn Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Korzystając z TRIZ, analizuje projekty R&D i wspiera zespoły tworzące nowe rozwiązania.

Ostatnio więcej czasu spędza w Azji niż w Europie. Wspiera chińskie i indyjskie oddziały ABB we wprowadzaniu TRIZ. Konsultuje także projekty oszczędnościowe i pomaga w rozwiązywaniu najtrudniejszych problemów koncernu ABB. W samym tylko 2015 roku przełamał blokady w myśleniu chińskich inżynierów na tyle skutecznie, że w efekcie zgłoszono 47 patentów.

Od lat reprezentuje Polskę na konferencjach TRIZfest. Jego specjalność to Future Forecasting, TRIMMING i strategie patentowe. Autor patentów w UE, USA, Kanadzie i Chinach.
Myślisz o własnym patencie – na jego szkoleniach możesz to osiągnąć!