Nasi Eksperci

Nasz zespół tworzą doświadczeni trenerzy i konsultanci, entuzjaści TRIZ.
Uczymy, wyjaśniamy, szkolimy jak używać TRIZ.
Wdrażamy TRIZ w polskich organizacjach.

Michał Hałas

Gospodarz Maratonu TRIZ i Technovation Forum, Trener, Konsultant

Ceniony za otwieranie myślenia. Szkolenia, które prowadził często były przełomowym wydarzeniem w karierach uczestników. W TRIZ fascynuje go możliwość dostarczania prostych rozwiązań do trudnych problemów i przełamywanie fiksacji.

TRIZ Champion i Ekspert Project Management. TRIZ uczył się w Oxfordzie u Karen Gadd oraz u Valerego Souchkova.

Trener z 20 letnim doświadczeniem, a także wieloletni członek Rady Nadzorczej GRUPY ODITK. Ceniony mówca, o TRIZ opowiadał na konferencjach Lean, Project Management (IPMA, PMI) czy Zarządzania Produkcją. Na międzynarodowej konferencji TRIZ Future w 2016 porównywał TRIZ z Design Thinking i Lean 3P. Na konferencji TRIZfest we wrześniu 2017 pokazał na czym polega trudność TRIZ. Gospodarz I Konferencji TRIZ w Polsce w 2015 roku.

Inżynier zarządzania i projektowania systemów produkcyjnych oraz absolwent Business School w Wolverhampton University. Historię zawodową rozpoczął w Wielkiej Brytanii – w Ricoh i Viscose Closures, a w Polsce – AT&T oraz Lucent Technologies. Asesor certyfikacji IPMA i pierwszy prezes IPMA Polska.

Uczył TRIZ pracowników jakich firm jak A-lakiernia, Avio Aero, BWI, Corning, Damen, Dovista, Elektrotim, Energa, Eto Magnetic, Evatronics, Fakro, Ferrosan, Flexronics, Fiat (FCA), Gemalto, Ghelamco, Good Food, IKEA, Kimbal, Lotos, MTU Aero, Nyborg-Mawent, Orange, PESA, PSE, Rafako, Sonion, Volvo.

Jest redaktorem społeczności TRIZ Polska.  Autor artykułów z zakresu TRIZ publikowanych w serwisie www.triz.oditk.pl oraz w Strefa PMI, Controlling i Zarządzanie, LeanCenter, Control Engineering, Mechanik i Puls HR.

Prywatnie interesuje się duchowością chrześcijańską, mąż i tata trzech córek.