Nasi Eksperci

Nasz zespół tworzą doświadczeni trenerzy i konsultanci, entuzjaści TRIZ.
Uczymy, wyjaśniamy, szkolimy jak używać TRIZ.
Wdrażamy TRIZ w polskich organizacjach.

Michał Hałas

Gospodarz Maratonu TRIZ, Trener, Konsultant

Ceniony za otwieranie myślenia. Szkolenia, które prowadził często były przełomowym wydarzeniem w karierach uczestników. W TRIZ fascynuje go możliwość dostarczania prostych rozwiązań do trudnych problemów i przełamywanie fiksacji.

TRIZ Champion i Ekspert Project Management. TRIZ uczył się w Oxfordzie u Karen Gadd oraz u Valerego Souchkova.

Trener z 19 letnim doświadczeniem (900 dni), a także wieloletni członek Rady Nadzorczej GRUPY ODITK. Ceniony mówca, o TRIZ opowiadał na konferencjach Lean, Project Management (IPMA, PMI) czy Zarządzania Produkcją. Na międzynarodowej konferencji TRIZ Future w 2016 porównywał TRIZ z Design Thinking i Lean 3P. Na konferencji TRIZfest we wrześniu 2017 pokazał na czym polega trudność TRIZ. Gospodarz I Konferencji TRIZ w Polsce w 2015 roku.

Inżynier zarządzania i projektowania systemów produkcyjnych oraz absolwent Business School w Wolverhampton University. Historię zawodową rozpoczął w Wielkiej Brytanii – w Ricoh i Viscose Closures, a w Polsce – AT&T oraz Lucent Technologies. Asesor certyfikacji IPMA i pierwszy prezes IPMA Polska.

Uczył TRIZ pracowników jakich firm jak A-lakiernia, BWI, Fakro, Fiat (FCA), Lotos, Nyborg-Mawent, Rafako, Sonion i innych.

Jest redaktorem społeczności TRIZ Polska.  Autor artykułów z zakresu TRIZ publikowanych w serwisie www.triz.oditk.pl oraz w „Strefie PMI”, „Control Engineering” i „Puls HR”.

Prywatnie interesuje się duchowością chrześcijańską.